BGRIBA.COM
BGRIBA.COM Форуми
Форума на рибаря

ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители     Фото галерииФото галерии   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Спортен риболов!!!
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    BGRIBA.COM Форуми -> СЪОБЩЕНИЯ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
emo_ili

МнениеПуснато на: 05 Апр 2010 09:22    Заглавие: Спортен риболов!!! Отговорете с цитат

На 15.апр.10г.се открива риболовния сезон на яз.”Яза”с.Расово,намиращ се на пътя Монтана-Лом.Видове риба:шаран, сом, бял амур,клен,платика,уклей,костур,каракуда.Риболовна такса-5лв/човек.Деца до10г-безплатно.
Цена на уловена риба /по желание/:шаран, бял амур -4лв/кг;сом-5лв/кг;клен,платика, костур,каракуда-безплатно.ЗАПОВЯДАЙТЕ!
Предстои пускането на хотелска част /1бунгало за 6 места - 2 спални ,1 трапезария, санитарен възел/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dimgodim

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: 06 Апр 2010 15:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Бил съм няколко пъти на язовира в Расово и имам добри впечатления така че го препоръчвам горещо на всеки. Къщичките са нови и в добро състояние. Водата е на 15 метра, което ще рече че може да си пие човек ракията на терасата и да чуе сигнализаторите Laughing Айде стига съм го хвалил, че Емо ще трябва да черпи по бира вече, пък като знам тва Ломско пиво как влиза ще трябва да пия 2-3 Razz
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dimgodim

МнениеПуснато на: 06 Апр 2010 15:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Колега дай и цени за нощувка и някакъв телефон за връзка. Някои хора веднага се поинтересуваха Razz
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
emo_ili

МнениеПуснато на: 07 Апр 2010 14:11    Заглавие: Отговорете с цитат

благодаря ти dimgodim, радвам се за хубавите впечатления , ще се опитаме да съзадем приятни условия за риболов, предвиждаме и бирички и скарички Razz . Относно хотелската част- плануваме да я пуснем от 01.05. Ще информираме допълнително за цени и телефони за връзка.
Върнете се в началото
райчо китов

МнениеПуснато на: 08 Апр 2010 09:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Оп,
и аз ако може да се включа в темата с въпроси разбира се Razz Язовира преди 3 години беше изоставен от предишния концесионер и най- вероятно както става тук в БГ обезрибен, сега предполагам сте се погрижили за фауната, та....

Първо интересувам се резрешен ли е нощния риболов? ......преди беше забранен (нас ни пускаха само в частта с бунгалата) и съответно каква е таксата за 24 риболов с 3 въдици, цената на рибите не ме интересува грам, риби не взимам.

Второ разрешено ли е използването на лодки (дистанционни или надувни) за захранване и/или разпъване на въдиците?

Трето - трето няма (освен ориентировъчен брой на екземмплярите -шаран и амур над 8 кг.?)...комфорта на базата е повече от задоволителен, ако работи и кръчмата вече става jocolor чакаме инфо, ако може скоро за да планираме почивните дни през началото на май.

Поздрав
CARPIN' IS LIKE SEXIN'
NEVER KNOW WHAT YOU'RE GOING TO CATCH!
Върнете се в началото
emo_ili

МнениеПуснато на: 12 Апр 2010 09:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет ,
за съжаление трябва да ви информирам, че ръководството на фирмата отмени откриването на спортния риболов за м.юни Embarassed Crying or Very sad , поради удължаването на строително-ремонтните работи около язовира. Вероятно ще има много разочаровани от вас. Извиняваме се на всички любители на риболова.
При промяна на обстоятелствата, ще Ви информираме отново.
Върнете се в началото
ap4ihh

Местожителство: София

МнениеПуснато на: 24 Май 2010 14:57    Заглавие: Отговорете с цитат

emo_ili,здравей.Вчера минах покрай язовира,но не можах да спра ,защото не бях с сам (с рибари) .Имаше един ,който меташе ,но не видях някой да бачка по бунгалата .Това значили ,че са готови .Ако е така и ако може да пуснеш някоя оферта.Благодаря предварително.
dimgodim

МнениеПуснато на: 25 Май 2010 10:24    Заглавие: Отговорете с цитат

ти пък кво правиш в оня район и се не обаждаш? Razz А някой да знае със сигурност дали ще продължат забраната с 2 седмици ?
Върнете се в началото
ap4ihh

Местожителство: София

МнениеПуснато на: 26 Май 2010 15:32    Заглавие: Отговорете с цитат

да ,днес разбрах- забраната е до 11.06.2010.това вкючва всички водоеми,бкючително и дунав.тоест на 12 ,който е свободен може да ходи да се пробва.
emo_ili

МнениеПуснато на: 02 Юни 2010 17:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет! От 01.06.10г. яз.”Яза”с.Расово е отворен за спортен риболов. Такса-5лв/човек. Деца до10г-безплатно.Забранен е улова само на толстолоб.Също се забранява- нощтния риболов и използването на лодки. Цена на уловена риба /по желание/:шаран, бял амур -4лв/кг;сом-5лв/кг;клен,платика, костур,каракуда-безплатно. Хотелската част/бунгала/, ще се пусне от 15.06.10г. Цена на 1 бунгало-60лв.
Това е за сега.
Поздрави!!!

Последната промяна е направена от emo_ili на 16 Авг 2010 08:51; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
emo_ili

МнениеПуснато на: 16 Юни 2010 04:09    Заглавие: Отговорете с цитат

От 15.06.2010г. отвори врати Комплексът за отдих и спортен риболов в с.Расово, обл.Монтана.
Рибарска къщичка тип “А”-спалня, детска,хол,бокс,санитарен възел за 4+2 човека.
Рибарска къщичка тип “В”-2 спални и санитарен възел -4 човека.
В помещенията са осигурени: сателитна телевизия, хладилник, интернет.
ЦЕНИ:
Една нощувка в рибарска къщичка тип “А”-за петък и събота-60лв/ден. Пакетна цена две нощувки - петък и събота-110лв.Нощувка от неделя до четвъртък-45лв/ден.

Една нощувка в рибарска къщичка тип “В”- за петък и събота -50лв/ден. Нощувка от неделя/четвъртък-40лв/ден. Наем на 1 стая от риб.къщичка тип”В”-30лв/ден.

Гостите на комплекса не заплащат риболовна такса. Цена на уловена риба се заплаща както следва: шаран, бял амур -4лв/кг;сом-5лв/кг;клен,платика, костур,каракуда-безплатно.
Богата гама от безалкохолни напитки и пиво.
За резервация:
Тел.0882525925

Последната промяна е направена от emo_ili на 22 Апр 2011 16:48; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
райчо китов

МнениеПуснато на: 16 Юни 2010 13:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Сподели, ако обичаш при ползване на къщичка независимо от кой тип за 2-3 и повече нощувки как стои въпроса с нощния риболов.?
Мерси,
CARPIN' IS LIKE SEXIN'
Върнете се в началото
emo_ili

МнениеПуснато на: 16 Юни 2010 17:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Категорично са забранени:
1./Нощтния риболов;
2./ използването на лодки за улов на риба;
3./Улова на толстолоб,
независимо от броя на нощувките в комплекса.
Върнете се в началото
райчо китов

МнениеПуснато на: 17 Юни 2010 08:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми екстра, така категорично губите едно 80 % от риболовците (имам предвид тези които задължително пускаме всякаква уловена риба), според мен тези забрани трябва да са селективни, т.е. мера според мера salut

Язък, още една загубена заради недомисленост иначе добра дестинация
scratch
CARPIN' IS LIKE SEXIN'
Върнете се в началото
gele76

МнениеПуснато на: 17 Юни 2010 08:54    Заглавие: Отговорете с цитат

emo_ili написа:
Категорично са забранени:
1./Нощтния риболов;
2./ използването на лодки за улов на риба;
3./Улова на толстолоб,
независимо от броя на нощувките в комплекса.

Колегааааа, колега

Според мен това е ПЪЛНО БЕЗУМИЕ!!!!!! Със сигурност при тези условия кракът ми няма да стъпи там!

Не знам от кога сте взели този язовир, но ние сме имали незабравими риболови там. И ПРЕЗ НОЩТА! Не знам какви са ви съображенията, но при положение, че не взимаме и една каракуда, а всичко пускаме, мисля че това условие е пречката да не стъпим там.

Съсвсем сериозно трябва да си преосмислите политиката защото просто ще си останете с едните бунгала, пиянските сбирки и едната кръчма!

Ааааа, ето и малко снимки Wink

http://gele76.snimka.bg/fishing/sever.504858
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    BGRIBA.COM Форуми -> СЪОБЩЕНИЯ Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier BGTATKO.COM - Мъжете имат значение bgriba.com - Форума на рибаря bg-riba.com - Форума на рибаря bg-ribar.com - Форума на рибаря ribar.in - Форума на рибаря ribar.info - Форума на рибаря