BGRIBA.COM
BGRIBA.COM Форуми
Форума на рибаря

ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители     Фото галерииФото галерии   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Продавам зарядно за батерии и крачкомер

Създайте нова тема   Напишете отговор    BGRIBA.COM Форуми -> АЛЪШ - ВЕРИШ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
lutgulajn

МнениеПуснато на: 14 Ное 2014 12:48    Заглавие: Продавам зарядно за батерии и крачкомер Отговорете с цитат

Това са еднo зарядно за батерии - Techno Line BC-700 и един крачкомер - Silva Ex3 Plus.

И двете са използвани от мен, работещи.

По-надолу следват подробности.

Крачкомер/ Pedometer Silva Ex3 Plus

Pedometer Silva Ex3 Plus характеристики
Изминато разстояние
Изразходвани калории
Таймер
Памет за последните 7 дни
Автоматично нулиране всяка нощ
3D сензор за движение
Размери: 50 x 30 x12 мм
Тегло: 20 гр
Захранване: 1 литиево йонна батерия CR2032

Състоянието е използвано. Виждат се следи от надвасквания по лицето и гърба. Буквите върху предният оранжев бутон, както и частично тези върху двата сиви бутона са изтрити. Това не е от прекомерно използване, ами просто буквите явно бяха отпечатани повърхностно.
Всичко покрай крачкомера работи нормално. Това е модела с черен екран (има и със сив). Това ще рече сиви букви на черен екран. Сменял съм батерия веднъж, тази която е вътре е втора, като си спомням, че я извадих от нещо друго, така, че не е съвсем нова. Може да се предположи, че крачкомера доста бавно ги изчерпва.
Буквите на екрана се виждат добре и май няма нищо друго за отбелязване покрай състоянието му.

Купих си този крачкомер преди повече от 1 година. Тогава го тествах многократно (вървя и си броя крачките на ум, а после сверявам) и си спомням, че даваше грешка около 3-4 крачки на 100. Тогава това ми се видя нормално отклонение. Крачкомера е най-добре да стои в джоба, или ако виси на врата, не трябва да се люшка.
Когато започнете да се движите, той не започва веднага да брои, а чак след 10 -15 крачки. Това беше описано в упътването като един вид застраховка за да не отчита ако примерно пристъпяте от крак на крак, но оставате на едно място. Когато тръгнете първите (примерно) 12 крачки не се появяват на екрана и той стои като замръзнал, но явсно ги брои вътрешно, защото после те изведнъж се появяват и вече броенето става с всяка следваща крачка.
Когато го взех, този крачкомер струваше 70 лв.

Аз много харесвам нещата на Silva, но този път просто не ми се наложи да го ползвам толкова колкото очаквах. Здраве да е, сега разпродавам неща които работят и от които някой друг ще има по-голяма полза.

Забравих да кажа, към крачкомера върви много малка отверка с която се отвърта 1 болтче което придържа отделението на батерийката. Много забавно - да сложат отверка към него. Просто забравих да я снимам.

Понеже упътването някъде се загуби, прилагам упътване в pdf формат. Вътре е описано как да се настрои крачкомера (според личното тегло, разкрача и други). Намерих още 1 батерийка (също не е съвсем нова) която слагам като допълнителна към останалото.

Упътване в pdf формат:
https://www.wetransfer.com/downloads/e2e9a2a37d95cf762530762bc0b9e66520141112163550/fd99cb576f1cce8f75dabce97466c31f20141112163550/5a1e86

NB. Направих си една разходка за да тествам отново крачкомера. В едната посока изминах 300 крачки, като си ги броях на ум. Когато спрях и погледнах крачкомера беше отброил точно 300 крачки - чак мен ме учуди. На връщане направих нови 300 крачки - този път беше отброил 295. Тоест има някаква малка грешка от няколко крачки (в случая 5 на 300)
Докато се разхождах бях сложил крачкомера в джоба на якето си и се движех съвсем нормално, както си се движа.

Цена - 15 лв.

Контакти:
GSM: 0896 644393
e-mail: lutgulajn:yahoo.com
(Обадете се или ми пишете на мейла - съобщенията във форума са по-трудни и бавни за следене и отговаряне.)

Зарядно за батерии - Techno Line BC-700

Спецификация:
Зарядно за батерии - Techno Line BC-700 на немската фирма Technoline.
Модела е BC-700 (идентична с BC-700 на LA CROSSE TEHNOLOGY)

Предимства:
1. LCD екран показващ статуса на процесите
2. Зарежда четири батерии едновременно, като всяка е на индивидуален канал (може да се зарежда независима от останалите)
3. Токове на зареждане - можете да избирате между 200, 500, 700 mА (за по-бавно, или по-бързо зареждане)
4. Зареждането се контролира от микропроцесор, който следи токовете на зареждане и температурата
5. Защита от висока температура и неправилно поставени батерии
6. Разпознаване на повредени батерии

Функции:
1. Charge (нормално зареждане)
2. Discharge (разрежда батериите за да премахне "Мемори ефекта" и после ги зарежда отново)
3. Test (тества батериите като ги зарежда, разрежда и отново зарежда за да определи какъв е капацитетa им в момента)
4. Refresh (по-дълъг процес в който батериите се разреждат и зареждат няколко пъти последователно докато се възстанови максималният възможен капацитет)

Мои снимки:

Останалите снимки като външен линк, за да не се задръсти темата:
http://postimg.org/gallery/xonsxln2/

Мои мисли:
Купих си това зарядно за 70 лв с доставката преди около година и нещо. Имах нужда най-после от някакво качествено зарядно и след като няколко вечери четох ревюта и сравнявах, най-накрая си го взех от Амазона.
Това зарядно беше събрало най-много харесвания и фенове, и навсякъде рейтинга му бе висок.

Зарядното е в състояние като ново, без никакви забележки. Работи както се очаква. Сега го продавам единствено, защото ми трябва да събера малко кеш за един проект. Не бих го продал, понеже това зарядно има всички функции, които някога са ми трябвали, но се налага.

Видях, че в България също го продават на доста места. Мойто не е купувано от тук и съответно книжката/ упътване е на английски. Запазил съм всички бумаги, които вървят към зарядното просто са на английски. Единствено кутията в която си идваше някъде се загуби.

Както ще видите от снимките всичко си е включено - самото зарядно и адаптора. Няма какво повече да се отбележи. Много съм доволен от това което зарядното прави.

Тук намерих подробно ревю, което обяснява в детайли кое, как и защо Smile (погледнете и двата линка, защото са свързани)
https://www.dcpower.eu/technoline-bc-700/
https://www.dcpower.eu/review-lacrosse-ls-700/

Цена 39лв.

Контакти:
GSM: 0896 644393
e-mail: lutgulajn:yahoo.com
(Обадете се или ми пишете на мейла - съобщенията във форума са по-трудни и бавни за следене и отговаряне.)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    BGRIBA.COM Форуми -> АЛЪШ - ВЕРИШ Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier BGTATKO.COM - Мъжете имат значение bgriba.com - Форума на рибаря bg-riba.com - Форума на рибаря bg-ribar.com - Форума на рибаря ribar.in - Форума на рибаря ribar.info - Форума на рибаря